Prošle je godine pokrenuta  kampanja „Obojimo osmijeh djeteta u bolnici“ ona je svoje uspješno djelovanje nastavila prošli petak, 10. ožujka 2017.g. volonterskom akcijom u Specijalnoj bolnici za zaštitu djece s neurorazvojnim i motoričkim smetnjama, Goljak 2, Zagreb. Vrijednost kampanje prepoznali su predstavnici Veleposlanstva Kraljevine Nizozemske te je njih ukupno 16-ero dalo svoj doprinos u obliku volonterskog rada … Nastavi čitati SAVEZ DND I PREDSTAVNICI VELEPOSLANSTVA KRALJEVINE NIZOZEMSKE U SURADNJI S VOLONTERSKIM CENTROM ZAGREB “OBOJALI OSMIJEH DJECE U BOLNICI GOLJAK”